16.06.2013   Norwegia 2013

W kalendarzu pojawiła się propozycja wyjazdu do Norwegii lub na południe. Start 16 lub 17 czerwca. Wszystkich chętnych proszę o szybki kontakt z uwagi na potrzebę rezerwacji promu.

01.06.2013   Wiosenne klubowe spotkanie

1 czerwca spotykamy sie we Wdzydzach nad jeziorem na dlugie Polaków rozmowy. Na miejscu istnieje możliwość rozbicia namiotów.
Wszystkich członków prosimy o rezerwację terminu w kalendarzach i oczywiście zabranie rodzin ze sobą.

17.05.2013   III Pomorska Majówka

W dniach 17-19 maja w ośrodku "Portus" w Gołuniu Klub CruiseRiders North organizuje III Pomorską Majówkę. Byliśmy tam w zeszłym roku i bardzo mile wspominamy imprezę!
Na miejscu zaplanowano szereg atrakcji z sobotnim wieczornym koncertem Golden Life na czele.
Dla chętnych BMW przygotowało jazdy testowe motocyklami. Do tego camping, grill, las, jezioro, jasne zimne, itd....

02.05.2013   Mazury i Podlasie

2 maja o 16.00 startujemy na Mazury. Pierwszy nocleg zaklepany w okolicy Giżycka. W piątek wzdłuż granicy, przez Gołdap, Sejny, Augustów planujemy dotrzeć do Sokółki i tamże przenocować. Sobota, czyli wjazd w podlasie, to wizyta w Supraślu, Królowym Moście, Białymstoku i Hajnówce. Na koniec koniecznie zaliczenie Żubra przy żubrze ;-) i nocleg w Białowieży. W niedzielę powrót.
W razie braku planów na najbliższe dni, zapraszamy. Wolne miejsca z pewnością się znajdą.

19.04.2013   Otwarcie sezonu BK PL V

19 kwietnia wyjeżdżamy na zlot do Szklarskiej Poręby. Zbiórka wyjeżdżających o godz. 6.00 w tradycyjnym miejscu w Kościerzynie. Trasa liczy 610 km

25.01.2013   Nowe forum Blue Knights Poland

Zgodnie z ustaleniami Zarządu Klubów i dzięki uprzejmośći Blue Knights Poland I uruchomiono ogólne forum Blue Knights Poland pod adresem:

http://blueknights.pl/forumbk/index.php


Formu jest oczywiście zbiorem zamkniętym. Dostęp jest uzależniony od zalogowania się i akceptacji administratora w uzgodnieniu z Zarządem danego Oddziału.


06.12.2012   Mikołaje na motocyklach

Zbliża się coroczna akcja mikołaje na motocyklach, podczas której pomagamy najmłodszym.
Już teraz warto zaplanować udział w akcjach organizowanych na naszym terenie.

6 grudnia od godziny 10.30 na terenie Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku odbędzie się tradycyjnie największy zlot mikołajów w Polsce. Wstęp ma każdy w stroju mikołaja. Mile widziani również motocykliści.

Następnie, 9 grudnia samorząd kościerski organizuje cykliczną imprezę pod nazwą "Mikołaje na motocyklach w sercu Kaszub".
Od godz. 10.00 zbiórka przed Urzędem Miasta, zaś o godz. 11.00 po paradzie ulicami Kościerzyny happening na rynku.
W tym przypadku również obowiązkowy strój mikołaja.

ps. grupa kartuska Klubu oświadcza, iż z tym sercem Kaszub organizatorzy przesadzili ;-)

Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w imprezach!!!

05.11.2012   Spotkanie Zarządów

W dniach 17-18 listopada pod Łodzią odbędzie się spotkanie Zarządów Blue Knights Poland.
Wszystkich chętnych mających w planie udział w spotkaniu, proszę o kontakt z Presi.
Proszę również o przedstawienie ewentualnych tematów do rozmów.

14.10.2012   Pamięci Oli i Tomka

Rok temu w wypadku samochodowym zginęła nasza przyjaciółka Ola Sikora, żona klubowego kolegi Sławka Sikory oraz ich syn Tomek.

Msza Święta w pierwszą rocznicę śmierci odbędzie się w Kartuzach w Kościele pw. Św. Kazimierza w niedzielę o godzinie 8.30.

[*] Spoczywajcie w spokoju

14.09.2012   Koncert duetu akustycznego Coolish & Kielak - Kartuzy

Koncert organizowany jest z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bluesa obchodzonego corocznie w tygodniu poprzedzającym urodziny króla bluesa BB Kinga, które wypadają w niedzielę dnia 16 września.

Głównym założeniem inicjatywy Dnia Bluesa jest propagowanie muzyki bluesowej i muzyki czerpiącej inspiracje z bluesa w celu pokazania jej piękna i potencjału. Do obchodów Dnia Bluesa, jak co roku, aktywnie włącza się czołówka polskich wykonawców bluesowych, wiele klubów muzycznych, prasa muzyczna i portale internetowe.

W dniu urodzin BB Kinga wyjdziemy z naszą kochaną muzyką, aby pokazać światu, że blues żyje i ma się dobrze w naszym kraju. Tak jest w rzeczywistości pomimo tego, że blues, jak wiele innych ambitnych gatunków muzycznych, ignorowany jest przez mass media.

ZAPRASZAMY początek godz 20 Klub Strych


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >