05-07.06.2009 Sucha k. Tucholi

Jak można było przypuszczać, po zeszłorocznym udanym I zlocie w Ustce zainteresowanie kolejnym było bardzo duże. Po niemałych przygodach udało nam się zalogować w Ośrodku Wypoczynkowym Służby Więziennej w Suchej znajdującym się w Borach Tucholskich, gdzie w dniach 05-07 czerwca 2009 r. uczestniczyliśmy w II Ogólnopolskim Zlocie Motocyklowym Służb Mundurowych.
Ośrodek położony był tuż nad jeziorem i organizatorzy wykorzystali to na umiejscowienie głównego namiotu imprezowego.
Piątkowy wieczór przebiegł w rytm rockowej muzyki i długich Polaków rozmowach do rana. W tym miejscu swój nietuzinkowy talent ujawnił gitarzysta zespołu, który jak się później okazało był głównym gwoździem kolejnego wieczornego programu.
W sobotę rano ruszyliśmy paradą na ulicę Tucholi, gdzie stanowiliśmy nie lada atrakcję dla mieszkańców, którzy tłumnie witali nas na ulicach.
Były zdjęcia, odpoczynek w parku pod parasolami i wywiady dla obecnego na zlocie programu RAPORT – TVN Turbo.
Wieczorem, po sytej kolacji i części oficjalnej nastąpiła impreza przy muzyce live. Z pewnością na długo w pamięciach pozostanie nam widok gitarzysty, który z pasją tworzył muzykę (zresztą wyśmienitą!!) i ostatni odchodził od stołu.
Zobaczymy co przyniesie przyszły rok.
Na zeszłym zlocie furorę robił perkusista, na tym gitarzysta. Do zebrania kompletu kapeli zostało nam jeszcze pare imprez. Oby tak dalej!!!

Serdeczne podziękowania dla chłopaków ze Służby Więziennej za super imprezę!!!