XIV zlot grunwaldzki organizowany na terenie warowni grunwaldzkiej. Jeżeli jesteś miłośnikiem motocykli, chcesz spotkać tak samo „pozytywnie zakręconych” jak ty to przyjedź do nas.
U nas spędzisz niezapomniane chwile wśród sobie podobnych, a jednocześnie znajdziesz się w miejscu, z którego wszędzie jest blisko, które daje swobodę organizacji wycieczek, zwiedzania atrakcji regionu i aktywnego wypoczynku.
CENA ZA POBYT W DNIACH 15-17.07.2022 (pt-nd) TO 120 ZŁ OD OSOBY, DODATKOWO ZA KAŻDY WCZEŚNIEJSZY DZIEŃ POBYTU 10ZŁ OD OSOBY. Np. przyjeżdżając w pon koszt wyniesie 160 zł/osoba (120 zł za pt-nd + 40 zł za 4 dni od pn-czw).
Zaliczka ( 60 zł) do końca kwietnia 2022, a całość do końca czerwca 2022.
Wpłaty prosimy dokonywać na podany poniżej rachunek bankowy…
… tylko dla wiadomości członków oddziału …
Wjazd „prosto z drogi”, czy bez wcześniejszego uzgodnienia z organizatorem (zapisanie się, wpłata itp) nie będzie możliwy.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.
ZAPEWNIAMY :
? znaczek zlotowy
? miejsce pod namiot
? sanitariaty [TOI TOI]
? umywalnie i prysznice polowe z zimną wodą (ciepła woda za opłatą)
? pyszną zupę zlotową w piątek i sobotę
? miejsce na ognisko
? konkursy, zabawy, loterię charytatywną (może odwiedzi nas biskup z wesołymi zakonnicami, a może Mikołaj z pięknymi śnieżynkami 😃 )
? miejsce zadaszone do spożywania jadła i gorzałki (BIMBERPLATZ), ze sceną umożliwiającą występy indywidualne
? wydzielony park maszyn
– kapele muzyczne
Na miejscu będzie możliwość nabycia posiłków i napoi (czarna szmata, herbata, kawa, soki). W odległości spacerowej działa dobrze zaopatrzony sklep z niewątpliwymi lokalnymi atrakcjami „pod parasolami”.
W DNIU 16.07.2022 ( SOBOTA) UDAJEMY SIĘ NA PARADĘ MOTOCYKLOWĄ W GRUPIE ZORGANIZOWANEJ POD POMNIK GRUNWALDZKI, BEZPOŚREDNIO PRZED INSCENIZACJĄ BITWY GRUNWALDZKIEJ.
Inscenizacja bitwy na pewno się odbędzie. Albo oficjalna po dwóch latach przerwy, albo nasza zlotowa (może nawet ciekawsza od oficjalnej 😛 )